KONTAKT

Har du frågor kring förpackningar? Tveka inte att höra av dig till oss!

STYRGRUPP
Verkställande Direktör

Martin Enocson
040-691 40 01
martin.enocson@frontpac.se

Produktionschef

Claus Dalgaard
040-691 40 55
claus.dalgaard@frontpac.se

Sälj och marknadschef

Jesper Ladelfa
040-691 40 51
jesper.ladelfa@frontpac.se

Redovisningschef

Annika Baltzar
040-691 40 34
annika.baltzar@frontpac.se

Projektchef

Tomas Johansson
040-691 40 83
tomas.johansson@frontpac.se

QEHS Chef

Marijeta Ristic
040-691 40 33
marijeta.ristic@frontpac.se

FÖRSÄLJNING
Försäljningschef

Jesper Ladelfa
040-691 40 51
jesper.ladelfa@frontpac.se

Säljare

Peter Åkerberg
040-691 40 10
peter.akerberg@frontpac.se

Säljare

Roger Bengtsson
040-691 40 32
roger.bengtsson@frontpac.se

Säljare

Annette Nilsson
040-691 40 06
annette.nilsson@frontpac.se

Säljare

Elnaph Prai
040-691 40 02
elnaph.prai@frontpac.se

Säljare

Sandra Lecke
040-691 40 22
sandra.lecke@frontpac.se

Sälj/kundsupport

Emma Kock
040-691 40 85
emma.kock@frontpac.se

Sälj/kundsupport

Åsa Genc
040-691 40 38
asa.genc@frontpac.se

Säljare

Henrik Dahlstrand
040-691 40 65
henrik.dahlstrand@frontpac.se

Adress till Henriks kontor:
Energigatan 5A
434 37 Kungsbacka

PROJEKTLEDNING
Projektchef

Tomas Johansson
040-691 40 83
tomas.johansson@frontpac.se

Projektledare

Roy Svensson
040-691 40 26
roy.svensson@frontpac.se

Projektledare

Peter Möller
040-691 40 92
peter.moller@frontpac.se

Projektledare

Anneli Fyhr Malmquist
040-691 40 14
anneli.malmquist@frontpac.se

Projektledare

Jan Findelius
040-691 40 36
jan.findelius@frontpac.se

Projektledare

Jörgen Bengtsson 
040-691 40 20
jorgen.bengtsson@frontpac.se

DESIGN- OCH REPROAVDELNING
Förpackningsdesigner

Linnea Bondesson
040-691 40 88
linnea.bondesson@frontpac.se

Förpackningsdesigner

Stefan Svensson
040-691 40 97
stefan.svensson@frontpac.se

Repro

Lise-Lott Lilja
040-691 40 16
lise-lott.lilja@frontpac.se

Repro

Catarina Lindskog
040-691 40 07
catarina.lindskog@frontpac.se

KVALITET, MILJÖ, HÄLSA OCH SÄKERHET
QEHS Chef

Marijeta Ristic
040-691 40 33
marijeta.ristic@frontpac.se

MARKNADSKOMMUNIKATION
Marknadskommunikatör

Louise Löfdahl
040-691 40 46
louise.lofdahl@frontpac.se

TRANSPORT OCH LOGISTIK
Logistikansvarig

Dren Hyseni
040-691 40 24
dren.hyseni@frontpac.se

Lagerinköp

Fredrik Jansson
040-691 40 29
fredrik.jansson@frontpac.se

EKONOMIAVDELNING
Redovisningschef

Annika Baltzar
040-691 40 34
annika.baltzar@frontpac.se

Kundreskontra

Diana Bergstrand
040-691 40 71
diana.bergstrand@frontpac.se

Leverantörsreskontra

Christina Ljungdahl
040-691 40 90
christina.ljungdahl@frontpac.se

Controller

Esam Elsheikh
040-691 40 96
esam.elsheikh@frontpac.se

Administration

Susanne Olofsson
040-691 40 98
susanne.olofsson@frontpac.se

Har du några frågor kring förpackningar?

Tveka inte att kontakta oss!

KOM OCH BESÖK OSS

Vi på FrontPac är aktiva i vår kommun genom att vi sitter med i Burlövs näringslivsråd och stöttar kommunala initiativ. Är du lärare eller elev och intresserad av ett studiebesök hos oss så tar vi gärna emot er och berättar mer om vår verksamhet och ger er en rundtur i fabriken. 
Scroll to Top