+46 40-691 40 00 — info@frontpac.se

Kontakt

Har du frågor kring förpackningar? Tveka inte att höra av dig till oss!

STYRGRUPP

Verkställande Direktör

Martin Enocson
+46 40-691 40 01
martin.enocson@frontpac.se

Produktionschef

Claus Dalgaard
+46 40-691 40 55
claus.dalgaard@frontpac.se

Sälj och marknadschef

Jesper Ladelfa
+46 40-691 40 51
jesper.ladelfa@frontpac.se

Redovisningschef

Annika Baltzar
+46 40-691 40 34
annika.baltzar@frontpac.se

Projektchef

Tomas Johansson
+46 40-691 40 83
tomas.johansson@frontpac.se

QEHS Chef

Marijeta Ristic
+46 40-691 40 33
marijeta.ristic@frontpac.se

FÖRSÄLJNING

Försäljningschef

Jesper Ladelfa
+46 40-691 40 51
jesper.ladelfa@frontpac.se

Säljare

Peter Åkerberg
+46 40-691 40 10
peter.akerberg@frontpac.se

Säljare

Roger Bengtsson
+46 40-691 40 32
roger.bengtsson@frontpac.se

Säljare

Annette Nilsson
+46 40-691 40 06
annette.nilsson@frontpac.se

Säljare

Elnaph Prai
+46 40-691 40 02
elnaph.prai@frontpac.se

Säljare

Sandra Lecke
+46 40-691 40 22
sandra.lecke@frontpac.se

Sälj/kundsupport

Emma Kock
+46 40-691 40 85
emma.kock@frontpac.se

Sälj/kundsupport

Åsa Genc
+46 40-691 40 38
asa.genc@frontpac.se

Säljare

Henrik Dahlstrand
+46 40-691 40 65
henrik.dahlstrand@frontpac.se

Adress till Henriks kontor:
Energigatan 5A
434 37 Kungsbacka

PROJEKTLEDNING

Projektchef

Tomas Johansson
+46 40-691 40 83
tomas.johansson@frontpac.se

Projektledare

Roy Svensson
+46 40-691 40 26
roy.svensson@frontpac.se

Projektledare

Peter Möller
+46 40-691 40 92
peter.moller@frontpac.se

Projektledare

Anneli Fyhr Malmquist
+46 40-691 40 14
anneli.malmquist@frontpac.se

Projektledare

Jan Findelius
+46 40-691 40 36
jan.findelius@frontpac.se

Projektledare

Jörgen Bengtsson 
+46 40-691 40 20
jorgen.bengtsson@frontpac.se

DESIGN- OCH REPROAVDELNING

Förpackningsdesigner

Linnea Bondesson
+46 40-691 40 88
linnea.bondesson@frontpac.se

Förpackningsdesigner

Stefan Svensson
+46 40-691 40 97
stefan.svensson@frontpac.se

Repro

Lise-Lott Lilja
+46 40-691 40 16
lise-lott.lilja@frontpac.se

Repro

Catarina Lindskog
+46 40-691 40 07
catarina.lindskog@frontpac.se

KVALITET, MILJÖ, HÄLSA OCH SÄKERHET

QEHS Chef

Marijeta Ristic
+46 40-691 40 33
marijeta.ristic@frontpac.se

MARKNADSKOMMUNIKATION

Marknadskommunikatör

Louise Löfdahl
+46 40-691 40 46
louise.lofdahl@frontpac.se

TRANSPORT OCH LOGISTIK

Logistikansvarig

Dren Hyseni
+46 40-691 40 24
dren.hyseni@frontpac.se

Lagerinköp

Fredrik Jansson
+46 40-691 40 29
fredrik.jansson@frontpac.se

EKONOMIAVDELNING

Redovisningschef

Annika Baltzar
+46 40-691 40 34
annika.baltzar@frontpac.se

Kundreskontra

Diana Bergstrand
+46 40-691 40 71
diana.bergstrand@frontpac.se

Leverantörsreskontra

Christina Ljungdahl
+46 40-691 40 90
christina.ljungdahl@frontpac.se

Controller

Esam Elsheikh
+46 40-691 40 96
esam.elsheikh@frontpac.se

Administration

Susanne Olofsson
+46 40-691 40 98
susanne.olofsson@frontpac.se

VILL DU JOBBA HOS OSS?

Skicka din ansökan till:
jobb@frontpac.se

Har du några frågor kring förpackningar?

Tveka inte att kontakta oss!

Kom och besök oss

OBS! Nu under covid-19 har vi restriktioner kring besök. Vänligen kontakta oss för att se hur restriktionerna ser ut i dagsläget. 

Vi på FrontPac är aktiva i vår kommun genom att vi sitter med i Burlövs näringslivsråd och stöttar kommunala initiativ. Är du lärare eller elev och intresserad av ett studiebesök hos oss så tar vi gärna emot er och berättar mer om vår verksamhet och ger er en rundtur i fabriken. Ta kontakt med oss idag!

Scroll to Top